Referencje

„PROFESJONALIZM, SZYBKOŚĆ I NIEZAWODNOŚĆ – tak scharakteryzowałabym ekipę drukarni. Polecam w 100% Szczególnie w sytuacjach awaryjnych – kiedy jest mało czasu i inne drukarnie odmawiają, bo twierdzą, że się nie wyrobią. KIELECKA DRUKARNIA podjęła się zadania pomimo, że było naprawdę mało czasu na wykonanie, a efekt pracy – zdumiewający! Bardzo dobry kontakt i otwartość na klienta. Jeszcze raz DZIĘKUJĘ!”

Lafarge, Cementownia Małogoszcz

„Współpraca Ośrodka Badawczo – Rozwojowego Urządzeń Mechanicznych ‚OBRUM’ sp. z o.o. z firmą Kielecka Drukarnia mieszczącą się w Kielcach, ul. Wesoła 51 została nawiązana w 2016 roku. Zakres współpracy obejmował wykonanie i dostawę na prestiżowe targi zbrojeniowe kilkunastu tysięcy kart katalogowych różnych produktów. Z satysfakcją stwierdzamy, że zamówienie zostało zrealizowane bezproblemowo i terminowo, a profesjonalizm, zaangażowanie, indywidualne podejście i staranność, jakimi wykazała się Kielecka Drukarnia zasługują na najwyższe uznanie. Rekomendujemy Kielecką Drukarnię, jako solidnego i godnego zaufania kontrahenta, który wykorzystując swoją wiedzę i doświadczenie rzetelnie i fachowo świadczy usługi.”

„OBRUM” Sp. z o.o. (Polska Grupa Zbrojeniowa S.A.)

„Polecam usługi Kieleckiej Drukarni! Bardzo dobra jakość, rozsądna cena, szybki kontakt a przy tym miła i sumienna obsługa – jednym słowem: solidna firma. Mamy za sobą już dwa wspólne projekty i chętnie ponownie skorzystamy z usług drukarni.”

Huta Stalowa Wola S.A. (Polska Grupa Zbrojeniowa S. A.)

„Jesteśmy zadowoleni ze współpracy z Kielecką Drukarnią. Wydruki charakteryzują się wysoką jakością, a terminy realizacji zleceń są dotrzymywane. Obsługa jest bardzo miła i zawsze służyła nam informacją i radami technicznymi.”

Rafineria w Jaśle Sp. z o.o.

„Kielecka Drukarnia w pełni wywiązała się z realizacji zlecenia. Zaproponowane przez Drukarnię rozwiązania pozwoliły uzyskać wysokiej jakości wydruki w rewelacyjnie niskich cenach. Na uwagę zasługuje również profesjonalizm Pracowników Drukarni […]”

Alior Bank SA

„Pragnę podziękować za niezwykle profesjonalną, sprawną i szybką obsługę mojego zlecenia druku w Państwa firmie. Jednocześnie podziwiam rzetelność, fachowość oraz pomoc doradczą w zakresie przygotowania jak najlepszej wersji końcowej ostatecznej formy produktu. Z wyrazami poważania.”

Artur Orzech, dziennikarz

„Kielecka Drukarnia to kreatywność, profesjonalizm i wspaniałe podejście do klienta. Zdecydowanie godna polecenia firma, której pracownicy nie używają słów „nie da się”, zawsze proponując rozwiązanie problemu. Jakość produktu, który był wynikiem współpracy, za każdym razem odpowiadała naszym oczekiwaniom.”

Team Fair-Play, Inter Api Sp. z o.o.

„Wydawnictwo G&K Project od chwili powstania współpracuje z KIELECKĄ DRUKARNIĄ, która to drukuje dla nas jedno z najlepszych jakościowo bezpłatnych czasopism w woj. świętokrzyskim, a może nawet w Polsce. KIELECKĄ DRUKARNIE charakteryzuje rzetelność, profesjonalizm, wysoka jakość usług, terminowość oraz ogromna kultura właścicieli i pracowników. Czasopismo JEGO EGO wyróżnia się wyjątkowym designem oraz jakością papieru i druku, a jednocześnie z uwagi na bezpłatny kolportaż budżet wydawnictwa jest ograniczony. Znając owe ograniczenia, właściciele KIELECKIEJ DRUKARNI zawsze uwzględniali to w cenie usługi proponując tym samym bardzo konkurencyjne ceny na rynku. KIELECKA DRUKARNIA jest firmą godną polecenia.”

Kinga Rapcińska, Redaktor Naczelna Jego Ego

„Kielecką Drukarnię charakteryzuje rzetelność oraz terminowość. Dzięki indywidualnemu podejściu do klientów oraz ich wymagań drukarnia jest godnym polecenia partnerem w biznesie.”

Dział Marketingu, Koneckie Zakłady Odlewnicze S.A.

„Kielecka Drukarnia to firma godna polecenia. Indywidualne podejście do Klienta, profesjonalny projekt oraz wysoka jakość druku katalogów. Szybka realizacja zamówień. W pełni polecamy.”

Wojciech Rzepka, Wice Prezes R&M Alufasady Sp. z o.o.

„Firma zdecydowanie godna polecenia. Świetna jakoś produktów, doskonały kontakt z klientem i szybka realizacja zamówienia. Ciekawe pomysły i innowacyjne spojrzenie na grafikę. Polecam.”

VI LO im. J. Słowackiego w Kielcach

„Chłopaki znają się na rzeczy – czujnym okiem dostrzegli kilka poprawek przed drukiem. Zlecenie zrealizowane terminowo, zgodnie z umową. Bardzo dobry kontakt z firmą to ich kolejny atut – na odpowiedź nie trzeba długo czekać. Zdecydowanie polecamy Kielecką Drukarnię.”

Tvel Med s.c.

„Firma godna polecenia. Szybka realizacja zamówienia i dostawa. Bardzo miły kontakt. Dobra jakość produktów.”

MOPR – Miejski Ośrodek Pomocy Rodzinie w Kielcach

„Naszym nadrzędnym celem jest bezpieczeństwo, a w ratownictwie nie ma miejsca na pomyłki dlatego wybieramy do współpracy równie niezawodnych jak my. Kielecka Drukarnia to nasz wybór – szybko i niezawodnie.”

Stowarzyszenie Świętokrzyskie Wodne Ochotnicze Pogotowie Ratunkowe

„Stowarzyszenie Region Świętokrzyski poleca usługi firmy Kielecka Drukarnia. Zlecane przez nas usługi zawsze były wykonywane w sposób profesjonalny, w krótkim czasie i atrakcyjnych cenach, natomiast kontakt zarówno telefoniczny, jak i mailowy z osobami odpowiedzialnymi za relacje z kontrahentami można uznać za wzorowy. Bez wątpienia w dalszym ciągu będziemy korzystać z usług Kieleckiej Drukarni.”

Grzegorz Gajewski, Prezes Stowarzyszenia Region Świętokrzyski

„Na szczególne podkreślenie zasługuje profesjonalizm w realizacji zleceń i indywidualne podejście do potrzeb Klienta.
[…] to także gwarancja bardzo wysokiej jakości otrzymywanych materiałów, przestrzegania ustalonych terminów oraz zaangażowania i pełnej dostępności pracowników […]”

ZDZ – Zakład Doskonalenia Zawodowego w Kielcach

„Firma godna polecenia. Jesteśmy w pełni zadowoleni ze świadczonych usług. Stały kontakt, profesjonalna obsługa, błyskawiczna realizacja.”

GRAFIT – Hurtownia Artykułów Papierniczych, Biurowych i Szkolnych

„Świetny pomysł graficzny, wysoka jakość wydruku i profesjonalne podejście do Klienta. Godne polecenia.”

Małgorzata Oracz, aktorka

„Świetna realizacja projektów. Doskonałe doradztwo. Firma spełnia nasze oczekiwania w 100%. Polecamy!”

Pastello – Office School Home

„Projekt i wydruk portfolio aktorskiego. Świetny pomysł, bardzo szybka realizacja. Pełen profesjonalizm. Polecam!”

Błażej Wawszczyk, aktor

„Firma Kielecka Drukarnia to profesjonalizm, kreatywność, najwyższa jakość produktów, świetny kontakt z klientem.
Z pewnością będziemy korzystać w przyszłości z jej usług. Na 100% polecam.”

Szkoła muzyczna CASIO, Krzysztof Pitula

„Profesjonalne podejście do klienta oraz terminu realizacji, dbanie o szczegóły zamówienia i jakość jego wykonania. Dobra marka, którą można śmiało polecać.”

Adam Pawlikiewicz, APsolution.pl

kielecka DRUKARNIA 2024